Twoje dziecko ma problemy z koncentracją? Jest wrażliwe na dotyk?

dziecko trzymające kostkę w dłoniach

Twoje dziecko ma problemy z koncentracją? Jest wrażliwe na dotyk? Bywa "niezdarne", potyka się o przedmioty, ma gorszą koordynację, unika aktywności fizycznej? Masz opinię o zaburzeniach integracji sensorycznej ale czekasz na termin zajęć SI lub nadal szukasz ?

Nie czekaj - przyjdź do nas i skorzystaj z zajęć Hiposensoryki® !!

Hiposensoryka® jest formą terapii łączącej hipoterapię z elementami integracji sensorycznej i terapii ręki. Powstała w 2021roku w odpowiedzi na zwiększone potrzeby uczestników zajęć hipoterapeutycznych. Od tego czasu zdobywa coraz większe uznanie przynosząc uczestnikom zajęć duże korzyści. Hiposensoryka® m.in. stymuluje wzrokowo, dotykowo, słuchowo, wspomaga koordynację bilateralną, stymuluje przedsionkowo, doskonali motorykę małą, kształtuje postawę ciał, doskonali orientację w schemacie ciała a to nie wszystkie z obszarów w jakich wspiera rozwój fizyczny i psychiczny.

W kolejnych postach będziemy opisywać szczegółowo wpływ i zakres zajęć hiposensorycznych a juz teraz zapraszamy do skorzystania z zajęć.

Informujemy , że jesteśmy na ten moment jedyną stajnią , w której prowadzone są zajęcia z Hiposensoryki®. Zajęcia prowadzone przez instruktor hipoterapii i hiposensoryki, oligofrenopedagog, Terapeutke Ręki.

Monika Habdas

Masz pytania? Chcesz skorzystać z zajęć hiposensoryki? Napisz lub zadzwoń
606 408 868 -  Monika (oligofrenopedagog, terapeuta)
#Konie #hipoterapia #hiposensoryka®